O nas

DEWRO

Posiadamy 25-letnie doświadczenie w produkcji drzwi wewnętrznych na indywidualne zamówienie Klienta. W naszej nowoczesnej fabryce wykwalifikowany personel codziennie pracuje nad zapewnieniem najwyższej jakości naszych produktów. Stale modernizujemy linię produkcyjną, wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz bardziej wymagającym projektom.

CO NAS WYRÓŻNIA

DEWRO Wróbel sp. j. to rodzinne przedsiębiorstwo, w którego rozwój zaangażowane jest już drugie pokolenie. Od początku istnienia DEWRO nieustannie stawiamy sobie nowe cele i wytrwale je realizujemy. Realizowanie nietypowych projektów naszych Klientów jest dla nas ogromną satysfakcją. Dużą wagę przykładamy do tego, by podążać za zmieniającymi się trendami, dlatego wprowadzamy do oferty coraz to nowe modele oraz egzotyczne okleiny naturalne. Produkcja drzwi jest naszą rodzinną pasją, która staje się tradycją.

KOMPETENCJE

Na każdym etapie realizowanego zlecenia, od przygotowania oferty aż po montaż drzwi, zapewniamy Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialność i uczciwość stanowią fundament dobrze działającej firmy. Nasi pracownicy są zawsze gotowi by służyć radą, by Klient mógł wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające jego potrzebom.

TECHNOLOGIA

Ciągłe inwestycje w nowoczesny park maszynowy, stosowanie najwyższej jakości materiałów uzupełnione doświadczeniem i innowacyjnością pracowników pozwalają nam na produkowanie drzwi na najwyższym poziomie.

To wszystko zapewnia nam stały rozwój przedsiębiorstwa i wyznaczanie nowych kierunków rozwoju.

 

 Kontakt

Zapytanie ofertowe mogą Państwo składać przez poniższy formularz kontaktowy.


DEWRO Wróbel Sp. J.

ul. Braci Dudów 42

43-512 Bestwinka

NIP 652-000-85-48

 

tel.       +48 32 21 40 934

 

kom.     +48 519 155 079

             +48 501 682 110

Drzwi wewnętrzne

Dział sprzedaży - wewn. 201, 212

Wyceny - wewn. 211

Serwis - wewn. 206

Księgowość - wewn. 214

 

e-mail: dewro@dewro.pl

           wyceny@dewro.pl

           reklamacje@dewro.pl

 

  
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko