Panele naścienne

Panele naścienne stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań dekoracyjnych, dlatego są coraz częściej wykorzystywane w kreowaniu naszego otoczenia. Panele inspirowane naturą o delikatnych wzorach stworzą w pomieszczeniu przyjazny i ciepły klimat, z kolei charakteru przydadzą wnętrzom panele o wyrazistym rysunku drewna, oryginalnym wzorze lub ułożone w innowacyjnej kompozycji.

 

Okładziny naścienne to nietuzinkowa aranżacja, która współgrać będzie z każdego typu wystrojem: nowoczesnym, tradycyjnym, ekskluzywnym i minimalistycznym. Są one najczęściej stosowane w salonach, gabinetach, poczekalniach, recepcjach oraz pokojach dziennych czy korytarzach.

 

Nasze panele produkowane są z materiałów odpowiadających indywidualnym potrzebom Klienta. Najczęściej w produkcji są wykorzystywane płyty MDF, jednakże dla celów inwestycyjnych używamy płyt trudnozapalnych. Każda z płyt jest następnie pokrywana według zaleceń Klienta: okleiną naturalną (w naszej ofercie dostępne są różne gatunki drewna, zarówno krajowe, jak i egzotyczne) lub okleiną modyfikowaną i zabezpieczana lakierem, lub pokrywana lakierem kolorowym czy laminatem.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom architektów oraz wymaganiom Klientów, dlatego produkowane przez nas panele dostosowujemy zarówno rozmiarem, jak i wykończeniem, do aranżowanej przestrzeni.

 

Niezależnie od tego, czy zależy Państwu na podkreśleniu piękna wnętrza, nadaniu mu wyrazistego akcentu czy na zastosowaniu oryginalnej formy wykończenia ścian, wybór paneli naściennych będzie jak najbardziej trafny.

 

 

 

 Kontakt

Zapytanie ofertowe mogą Państwo składać przez poniższy formularz kontaktowy.


DEWRO Wróbel Sp. J.

ul. Braci Dudów 42

43-512 Bestwinka

NIP 652-000-85-48

 

tel.       +48 32 21 40 934

 

kom.     +48 519 155 079

             +48 501 682 110

Drzwi wewnętrzne

Dział sprzedaży - wewn. 201, 212

Wyceny - wewn. 211

Serwis - wewn. 206

Księgowość - wewn. 214

 

e-mail: dewro@dewro.pl

           wyceny@dewro.pl

           reklamacje@dewro.pl

 

  
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko