Aktualności

2022

2022

Forum Firm Rodzinnych FORBES uhonorowała firmę DEWRO wyróżnieniem za dynamiczny rozwój i innowacyjność produkcyjną. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie zwieńczające szereg wielopłaszczyznowych, podjętych i sukcesywnie realizowanych celów. Jako producent stolarki drzwiowej z wieloletnim doświadczeniem obserwujemy i reagujemy na zmieniający się rynek konsumenta. Świadomość klienta, jego potrzeby mocno ewaluowały wraz z rozwojem naszej fabryki. Dzisiaj oczekiwania Klienta są bardziej czytelne niż kiedykolwiek wcześniej, oczekuje On produktu nietuzinkowego, z najlepszych surowców oraz szczególnej dbałości o cały proces realizacji i obsługi klienta. Dzięki bacznej obserwacji i podjętym działaniom, na wymagania stawiane przez Klientów reagujemy natychmiastowo proponując najlepsze możliwe rozwiązania techniczne i najmodniejsze wzornictwo w panujących trendach wnętrzarskich.

2021

2021

Jubileusz 30lecia firmy DEWRO. Początkiem lat 90tych założyciel i właściciel firmy Czesław Wróbel stworzył zakład stolarski, który dokonał rewolucji na rynku stolarstwa drzwiowego. Produkowano drzwi w autorskiej technologii, zgodnie ze sztuka stolarską, w jakości i wzornictwie nieosiągalnym dla konkurencyjnych przedsiębiorstw w kraju. Drzwi oznaczone symbolem DEWRO w szybkim tempie zyskały na ogromnej popularności wyznaczając nową jakość i trendy. Wizja tworzenia produktu niemalże idealnego pod względem technologii, zastosowanych materiałów jest konsekwentnie rozwijana przez obecnych właścicieli firmy Pawła, Daniela i Michała Wróbel. Dzisiaj firma DEWRO to rodzinne przedsiębiorstwo w którym stolarze, technolodzy i specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w otoczeniu nowoczesnego parku maszynowego produkują drzwi pod najbardziej prestiżowe realizacje, gdzie jakość wykonania i użyte materiały stanowią silną wizytówkę marki DEWRO.

2020

2020

Otwarcie pierwszego salonu firmowego DEWRO w sieci salonów wyposażenia wnętrz MAX-FLIZ Polska.

Do 2019 roku firma DEWRO Wróbel sp. j. na rynku polskim posiadała 3 salony firmowe Producenta Drzwi DEWRO i ponad 20 punktów dystrybucyjnych. Wraz z rosnącym zainteresowaniem i oczekiwaniami ze strony klientów, firma DEWRO podjęła decyzję o otwarciu kolejnych salonów firmowych, w których klient będzie mógł zobaczyć przekrój całej kolekcji ofertowanych produktów. SHOW ROOM DEWRO to miejsce pełnie inspiracji i nieprzeciętnych możliwości gdzie wyrażamy szacunek do klienta i oferujemy w zamian produkty najwyższej jakości w duchu najlepszych tradycji rzemiosła. W 2020 roku firma DEWRO otwiera pierwszy salon firmowy DEWRO w galerii wyposażenia wnętrz MAX-FLIZ Kraków. Wkrótce po tym wydarzeniu nastąpi otwarcie salonów w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie.

2019

2019

DIAMENTY FORBES. To prestiżowa gala dla przedsiębiorców, podczas której w 2019 roku uhonorowano firmę DEWRO wyróżnieniem za przedsiębiorczość i innowacyjną technologię produkcyjną. Od blisko 30lat działalności firma DEWRO nieustannie zmienia swój park maszynowy na nowocześniejszy, bardziej wydajny, a przy tym jak najmniej ingerujący w środowisko naturalne. Ta nagroda to zwieńczenie wieloletniej pasji i zaangażowania właścicieli, technologów, a przede wszystkim stolarzy z ogromną wiedzą, którzy do dnia dzisiejszego są najważniejszym fundamentem rodzinnego przedsiębiorstwa.

2018

2018

Realizacja prestiżowego projektu w Hotelu Europejskim w Warszawie. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Na obiekcie firma DEWRO zamontowała ok. 350 par, których wykonanie okazało się bardzo wymagającym zadaniem. W ponad 100 pokoi wykorzystano około 20 typów drzwi w bardzo bogatym zdobnictwie. Firma DEWRO podejmowała zlecenia na dużo większą ilość drzwi, natomiast po raz pierwszy na drzwi o tak wysokim poziomie ekskluzywności. Projekty takie jak m. in. Hotel Europejski pozwoliły firmie DEWRO uzyskać status lidera w zrealizowanych projektach hotelowych o kategorii 4 i 5 gwiazdek w Polsce.

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko