Realizacje

To miejsce, w którym przedstawiamy wybrane modele poszczególnych kolekcji w różnych rozwiązaniach systemowych. W fotogalerii znajdują się zrealizowane projekty drzwi z wykorzystaniem zdobienia klasycznego jak i z zastosowaniem najnowszych trendów wzornictwa.

Galeria realizacji to miejsce pełnie inspiracji, w którym prezentujemy boazerie panelową z ukrytymi drzwiami, drzwi z poszerzeniami panelowymi do sufitu, drzwi z naświetlem bocznym i górnym, oraz listwy przypodłogowe. A to wszystko w szerokiej gamie materiałów i kolorów z oferty produktowej DEWRO.

Apartament Tychy

Dom Gdańsk

Willa Bestwina

Mieszkanie KATowice

DOM Dąbrowa Górnicza

DOM SOSNOWIEC

Dom Katowice

Rezydencja Trójmiasto

Dom Mysłowice

Dom Tychy

Mieszkanie kraków

Kamienica Bielsko-biała

Dom Zabrze

Dom Jaworzno

Rezydencja Górki Wielki

Dom Tychy

Dom Mikołów

Dom Będzin

Rezydencja Chorzów

Rezydencja Gliwice

Hotel Arłamów

FILHARMONIA ŚLĄSKA

Browary Warszawskie

HOtel Heron

Hotel Molo Osiek

Hotel Stara Dana Szczecin

Hotel Ibis Warszawa

4 DESIGNDAYS DEWRO 2018

4 DESIGNDAYS DEWRO 2019

4 DESIGNDAYS DEWRO 2020

4 DESIGNDAYS DEWRO 2022

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko