Produkty - DRZWI WEWNĘTRZNE

DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi wewnętrzne

 

Drzwi wewnętrzne drewniane DEWRO, to produkt wykonany z niezwykłą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wysoka jakość drzwi tworzy integralną harmonię z elegancją i ponadczasowym designem, który w znakomity sposób prezentują model drzwi z 12 wyjątkowych kolekcji.

Niemalże każdy model drzwi to dzieło sztuki, który przeniesie klienta z poziomu wyobraźni do wymarzonego projektu. Możliwości modulacji w zakresie wysokości, szerokości, wzornictwa czy kolorystyki wybranego modelu, pozwalają postrzegać drzwi nie tylko jako element użytkowy, a przede wszystkim jako ważną nieodzowną część aranżacji przestrzennej.

Drzwi DEWRO to produkt stworzony z wyselekcjonowanych surowców. Stosowane najwyższej jakości naturalnie forniry, laminaty, lakierowanie na dowolny kolor RAL/NC, bejcowanie i olejowania to tylko niektóre z wielu dostępnych możliwości. Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem pozwoliło na wypracowanie równowagi między tradycyjną, a innowacyjną technologią produkcyjną tworząc tym samym przyjazne miejsce dla środowiska.

 

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko