Produkty - Ościeżnice

Kolekcja ościeżnic regulowanych DEWRO to bogate wzornictwo nowoczesnych, klasycznych i stylizowanych modeli, które znajdą zastosowanie w najbardziej wymagających aranżacjach przestrzennych.

Szereg opcji wykończenia ościeżnicy i opasek maskujący daje możliwość zastosowania ościeżnicy jako elementu dzielącego przestrzeń na dwa osobne stylizowane pomieszczenia. Ponadto odpowiedni dobór koloru ościeżnicy np. na zasadzie kontrastu, może znacząco podnieść efekt wizualny drzwi.

Wszystkie prezentowane ościeżnice występuję na grubość muru o zakresie 75-550mm.

Częstym rozwiązaniem projektowym jest wykorzystanie ościeżnicy jako elementu obudowy otworu w murze, gdzie nie przewidziany jest montaż drzwi. Ta tradycyjna i elegancka forma wykończenia muru to bardzo dobre rozwiązanie, które dodatkowo zabezpieczy naroża ściany, a przede wszystkim nada charakter aranżowanemu wnętrzu.

 

 

Kolory RAL/NCS

Naturalne forniry i laminaty

Dowolny wymiar

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko