Produkty - Systemy otwierania

 

Drzwi drewniane DEWRO występują w różny systemach. Najpopularniejszy z nich to system rozwieralny występujący pod nazwą drzwi przylgowe i bezprzylgowe. Drzwi bezprzylgowe to nowoczesne rozwiązanie, charakteryzujące się zlicowaną płaszczyzną skrzydła z opaskami ościeżnicy, natomiast tradycyjnym systemem otwierania są drzwi przylgowe, w którym skrzydło nachodzi na opaskę ościeżnicy. W drzwiach przylgowych zawiasy występują tylko w wersji widocznej.

W ofercie DEWRO występują ponadto najnowocześniejsze rozwiązania systemowe takie jak: mechanizm wahadłowy, odwrotnego otwierania, szynowy naścienny, szynowy chowany w ścianie, szynowy sufitowy, szynowy typu MAGIC z ukrytym systemem prowadnic w skrzydle, ościeżnic podtynkowych (tzw. niewidocznych). Dodatkowo na specjalne życzenia klientów, stosujemy nowoczesne systemy, również spoza aktualnej oferty DEWRO.

Rozwiązania systemowe dobierane są pod indywidualne projekty z dbałością o zachowanie parametrów technicznych, które bezpośrednio wpływają na komfort i płynność pracy skrzydeł.

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko