Produkty - Panele naścienne

Panele naścienne stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań dekoracyjnych, dlatego są coraz częściej wykorzystywane w kreowaniu naszego otoczenia. Panele inspirowane naturą o delikatnych wzorach stworzą w pomieszczeniu przyjazny i ciepły klimat, z kolei charakteru nadadzą wnętrzom panele o wyrazistym rysunku drewna, oryginalnym wzorze lub ułożone w innowacyjnej kompozycji.

Okładziny naścienne to nietuzinkowa aranżacja, która doskonalone stworzy spójną całość z wystrojem nowoczesnym, tradycyjnym, ekskluzywnym czy minimalistycznym. Tego typu wykończenia najczęściej znajdują zastosowanie w salonach, gabinetach, poczekalniach, recepcjach oraz pokojach dziennych czy korytarzach.

Do produkcji paneli wykorzystywane są materiały odpowiadające indywidualnym potrzebom Klienta. Najczęściej bazą panelu jest płyty MDF, jednakże dla celów inwestycyjnych stosowane są płyty trudno zapalne. Każda z płyt jest oklejana zgodnie z zamówieniem Klienta: okleiną naturalną (w ofercie znajdują się forniry z gatunków drewna krajowego, jak i egzotycznego), okleiną modyfikowaną zabezpieczana lakierem bezbarwnym lub kryjącym w kolorze, jak również laminatem.

Aby sprostać najnowszym trendom w aranżacji przestrzennej, produkowane panele spełniają najwyższe kryteria zarówno pod względem rozmiaru jak i wykończenia według wytyczny stawianych przez klientów oraz biura projektowe.

Panele ścienne to trafny wybór jeśli w aranżowanej przestrzeni chcemy podkreślić piękno danego wnętrza, nadać mu wyrazistego akcentu lub oryginalnej formy.

 

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko