O nas - Rekomendacje

Firma DEWRO Wróbel sp. j. zrealizowała na terenie kraju oraz zagranicą tysiące projektów w segmencie mieszkaniowym, hotelowym, powierzchni biurowych, budynków nauki, kultury i sztuki oraz specjalistycznym takim jak szpitale, gabinety stomatologiczne, gabinety odnowy biologicznej, itp.

Najpiękniejszą, a zarazem najbardziej nietypową zrealizowana inwestycją był Hotel Europejski w Warszawie.

Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie.

"...najbardziej ekskluzywne drzwi w możliwie jak najkrótszym czasie. Na ponad 100 pokoi wykorzystano ok. 20 typów drzwi. Na obiekcie firma DEWRO zamontowała ok. 350 par, których wykonanie okazało się bardzo wymagającym zadaniem. Drzwi były bogato zdobione. Posiadały różnego rodzaju nakładki drewniane. Na każdych prezentowany jest inny wzór. Do ich produkcji wykorzystano kilka rodzajów drewna (np. dąb, orzech amerykański), które dodatkowo były barwione na kilkanaście kolorów. Firma DEWRO wykonała zabudowy korytarza, tj. łuki, cokoły, gzymsy, panele ścienne (wykonano je z dębu barwionego na trzy różne kolory), a także szachty z lustrami. Dużym wyzwaniem okazały się ościeżnice z elementami mosiężnymi, a zwłaszcza ich niestandardowy rozmiar" - wspomina współwłaściciel firmy DEWRO, Paweł Wróbel.

 

Zaufali nam m.in.:

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko