O nas

DEWRO

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji drzwi wewnętrznych na indywidualne zamówienie Klienta. W naszej nowoczesnej fabryce wykwalifikowany personel codziennie pracuje nad zapewnieniem najwyższej jakości naszych produktów. Stale modernizujemy linię produkcyjną, wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać coraz bardziej wymagającym projektom.

CO NAS WYRÓŻNIA

DEWRO Wróbel sp. j. to rodzinne przedsiębiorstwo, w którego rozwój zaangażowane jest już drugie pokolenie. Od początku istnienia DEWRO nieustannie stawiamy sobie nowe cele i wytrwale je realizujemy. Realizowanie nietypowych projektów naszych Klientów jest dla nas ogromną satysfakcją. Dużą wagę przykładamy do tego, by podążać za zmieniającymi się trendami, dlatego wprowadzamy do oferty coraz to now modele oraz egzotyczne okleiny naturalne. Produkcja drzwi jest naszą rodzinną pasją, która staje się tradycją.

KOMPETENCJE

Na każdym etapie realizowanego zlecenia, od przygotowania oferty aż po montaż drzwi, zapewniamy Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że odpowiedzialność i uczciwość stanowią fundament dobrze działającej firmy. Nasi pracownicy są zawsze gotowi by służyć radą, by Klient mógł wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające jego potrzebom.

TECHNOLOGIA

Ciągłe inwestycje w nowoczesny park maszynowy, stosowanie najwyższej jakości materiałów uzupełnione doświadczeniem i innowacyjnością pracowników pozwalają nam wyprodukować drzwi na najwyższym poziomie.

To wszystko zapewnia nam stały rozwój przedsiębiorstwa i wyznaczanie nowych kierunków rozwoju.

 

 

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko