O nas - Historia

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem zrodziło pasję do tworzenia drzwi drewnianych o wysokiej trwałości, z naturalnych surowców, z poszanowaniem zasad sztuki stolarskiej. Pod koniec lat 80-tych powstały pierwsze drzwi marki DEWRO.

 

 

Firma rodzinna z pokolenia na pokolenie produkuje drzwi wewnętrzne na indywidualne zamówienie klienta. Wiedza i doświadczenia zdobyte przez wykfalifikowany personel jest nieodzownym czynnikiem, który pozwala na dzień dzisiejszy sprostać najbardziej wymagającym projektom nowoczesnej architektury.
 

Fabryka DEWRO to miejsce gdzie kunsztu pracy rzemieślniczej wspomagany jest przez najnowsze rozwiązania technologii produkcyjnej. Dzięki takiemu połączeniu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt niemalże idealnym, który spełni najwyższe standardy jakości zarówno pod kątem wizualnym jak i technicznym.
 

Ludzie, tak w skrócie możemy określić markę DEWRO. Ponad 30 lat zgłębiania tajników sztuki stolarskiej, dzielenia się wiedzą, tworzenia bardzo trudnych i wymagających projektów, pozwala dzisiaj w krótkim czasie reagować na zmieniający się trend w aranżacji wnętrz zachowując przy tym najwyższy standard wykonania. Rodzinna pasja, która stała się tradycją wraz z ludźmi, którzy tworzyli firmę od podstaw jest dzisiaj gwarantem dalszego rozwoju i pozycji marki DEWRO na rynku polskim i zagranicznym.
 

 

DEWRO tworzy z myślą o przyszłości.

Wiedza i doświadczenie ludzi, najwyższej jakości surowce oraz podzespoły, innowacyjność technologii produkcyjnej w powiązaniu z dbałością o środowisko, to elementy składowe, które w sposób naturalny wyznaczają silny kierunek rozwoju.

Dzisiaj drzwi DEWRO są ozdobą najbardziej prestiżowych wnętrz hoteli i biurowców, budynków świata nauki, kultury i sztuki, jak również miejsc specjalistycznych takich jak szpitale, gabinety stomatologiczne, gabinety odnowy biologicznej, posterunki policji czy straży.

Salony firmowe producenta to miejsca pełne inspiracji z propozycjami kilkudziesięciu modeli zarówno klasycznych jak i najmodniejszych w aktualnym roku modowo-wnętrzarskim. To miejsca stworzone ze szczególną starannością o najdrobniejsze szczegóły, tak aby klient w przyjaznej atmosferze dokonał możliwie właściwego wyboru.

 


 

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko