W trosce o środowisko

Produkcja drzwi drewnianych to skomplikowany proces tworzenia, w którym jednym z najważniejszych czynników wpływających na funkcjonalność i trwałość produktu jest jakość stosowanych materiałów.

Ponad 30letnia praktyka w ocenie walorów naturalnych drewna, analizy przyrostu rocznego i miejsca pochodzenia, pozwala na swobodną ocenę surowca już na wstępnym etapie dostarczonej partii próbnej. Współpraca z dostawcami gwarantującymi legalność pochodzenia surowca to kluczowe kryterium stawiane przez firmę DEWRO.

Do produkcji drzwi wykorzystywane są najwyższej jakości atestowane i certyfikowane lakiery, oleje, kleje, które są gwarancją bezpieczeństwa dla Państwa zdrowia i życia.

W trosce o środowisko zakład produkcyjny DEWRO przekazuje odpady poprodukcyjne w miejsca bezpiecznej utylizacji.

 

Wyobraźmy sobie piękne i funkcjonalne drzwi wyprodukowane z najlepszych materiałów, których pochodzenia jest całkowicie naturalne.

 

Czesław Wróbel

Założyciel DEWRO 1 kwietnia 1991r.

Newsletter

drzwi techniczne

Tel: +48 32 21 40 934
Kom: +48 519 155 079
           +48 501 682 110

DEWRO Wróbel Sp. K.
ul. Braci Dudów 42
43-512 Bestwinka
NIP 652-000-85-48

E-mail:
dewro@dewro.pl
 

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Dewro" z siedzibą w Al.Rozdzieńskiego 201, Katowice . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
drzwi wewnętrzne Bielsko(C) 2021 Dewro - PRODUCENT DRZWI - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Strony internetowe Bielsko pozycjonowanie stron Bielsko